Przejdź do treści
Menu
Umów Wizytę Express Umów Wizytę Standard
E-recepta Express w 15 minut!

E-recepta online Express w 15 minut!

E recepta online szybko, tanio, bez wychodzenia z domu.
Bez kolejek.

Konsultacja z możliwością otrzymania przez internet e-recepty online (recepta elektroniczna)

Wizyta od 49 zł

Rozpocznij teleporadę z możliwością otrzymania recepty online

Umów się na wizytę do specjalisty i otrzymaj e-receptę na nowy lek

E-recepta/Nowy Lek

Wizyta od 89 zł

Umów się i otrzymaj e-receptę na kontynuację leczenia

E-recepta kontynuacja Express

Wizyta 49 zł

Umów się i otrzymaj e-receptę na szczepionkę przeciw grypie

E-recepta na szczepionkę przeciw grypie

Wizyta 49 zł

Umów się i otrzymaj e-receptę na antykoncepcję pierwsza wizyta

E-recepta antykoncepcja pierwsza wizyta

Wizyta 139 zł

Umów się i otrzymaj e-receptę na antykoncepcję kontynuację

E-recepta antykoncepcja kontynuacja

Wizyta 49 zł

Umów się i otrzymaj e-receptę na tabletkę „dzień po”

E-recepta tabletka „dzień po”

Wizyta od 99 zł

Recepta elektroniczna możliwa do otrzymania po odbyciu e-wizyty

Oszczędź sobie stania w kolejkach i skorzystaj z usługi 
E recepty online Express - szybko, tanio, wygodnie!

Lekarz online po konsultacji przez internet podejmie decyzje o wystawieniu e recepty (recepty elektronicznej) 

  • Lekarz skontaktuje się z Tobą wybranym przez Ciebie kanałem komunikacji.
  • Lekarz podejmuje 3 próby kontaktu z Tobą w odstępie kilku minut, więc nie musisz się martwić, jeżeli nie odbierzesz za pierwszym razem.
  • Lekarz online może wystawić e skierowanie online oraz zwolnienie lekarskie. Wystawienie dokumentów jest decyzją lekarza. 

System automatycznie przypisuje dyżurujących lekarzy do Wizyt Express

E wizyta kosztuje jedynie 49 zł, a więc oferowana jest usługa tania recepta online. 

Kończą Ci się leki? Potrzebujesz szybkiej recepty online?

Kod recepty otrzymasz sms-em w ok. 2 minuty po wizycie. Recepta elektroniczna to szybka recepta!

Niezależnie od pory czy dnia tygodnia.

  • Kod e-recepty otrzymasz sms-em, a skan recepty e-mailem
  • W aptece podaj otrzymany kod e-recepty i PESEL osoby, na którą jest wystawiona

Umów Wizytę Express

Przykładowy SMS z kodem recepty:

recepta online

Jak odebrać leki z e-recepty online w aptece?

W aptece podaj farmaceucie kod e-recepty (recepty elektronicznej). Zostaniesz także poproszony o numer PESEL.


Możesz więcej o e-receptach przeczytać na stronie Ministerstwa Zdrowia i Narodowego Funduszu Zdrowia.

pacjent.gov.pl/internetowe-konto-pacjenta/erecepta

Jak działa konsultacja z możliwością otrzymania e recepty online?

Przechodzisz do umawiania konsultacji z lekarzem, by otrzymać receptę

Umów Wizytę Express

Możesz wybrać w jaki sposób skontaktuje się z Tobą lekarz:

Forma kontaktu - wideo, czat, telefon

Lekarza wybiera za Ciebie system - dobierzemy lekarza, który niezależnie
od pory dnia, będzie mógł podjąć Twoją wizytę online.

Po wybraniu dogodnej dla Ciebie formy kontaktu, poprosimy Cię o zalogowanie się lub zarejestrowanie.

Nie masz u nas jeszcze konta? Nic nie szkodzi!

Rejestracja na konsultacje z możliwością otrzymania recepty w Med24 zajmie Ci mniej niż 2 minuty!

recepta online

Po wypełnieniu danych niezbędnych dla lekarza do wystawiania recepty wystarczy poczekać 15 minut. Dyżurujący lekarz skontaktuje się z Tobą wybranym przez Ciebie kanałem kontaktu.

Umów Wizytę Express

Tak! Większość naszych usług Express, w tym E recepta online Express, są dostępne w weekendy oraz dni ustawowo wolne od pracy. Aby skorzystać z takiej usługi, należy umówić się na konsultację internistyczną Express. W trakcie teleporady lekarz przeprowadzi wywiad medyczny, oceni ogólny stan zdrowia pacjenta i - jeśli uzna to za uzasadnione - wystawi e-receptę online na dany lek.

Usługa e-recepta online Express jest dostępna w weekendy, święta oraz w godzinach nocnych, co oznacza, że uzyskanie recepty w sobotę jest jak najbardziej możliwe. W tym celu należy skorzystać z konsultacji internistycznej Express - e-wizyta w 15 minut. W czasie teleporady lekarz przeprowadzi wywiad medyczny, oceni stan zdrowia pacjenta i zdecyduje, czy przepisanie danego leku jest uzasadnione. Internista może odmówić wystawienia e-recepty, jeśl uzna, że istnieją przeciwwskazania medyczne, żeby pacjent przyjmował dany lek. Internista Express w MED24 może również skierować pacjenta na konsultację do lekarza specjalisty w przypadku, gdy będzie miał wątpliwości, czy wystawienie e-recepty na dany lek jest uzasadnione. 

Z usługi e-recepta online Express można skorzystać w weekendy, święta oraz w porze nocnej, co oznacza, że jest ona dostępna również w niedzielę. W tym celu należy umówić się na konsultację internistyczną online w MED24. Podczas e-wizyty lekarz przeprowadzi wywiad rodzinny, oceni ogólny stan zdrowia pacjenta na podstawie zgłaszanych objawów i zdecyduje, czy wystawienie e-recepty online jest uzasadnione. Internista nie przepisze leków, jeśli uzna, że nie istnieją wskazania medyczne, aby pacjent je przyjmował. Lekarz może również skierować pacjenta do specjalisty, jeśli będzie miał wątpliwości co do tego, czy pacjent powinien przyjmować dany lek. 

Jeśli potrzebujesz nowej recepty na przyjmowane leki na stałe (e- recepta online kontynuacja leczenia), musisz przedstawić specjaliście dokumentację medyczną potwierdzającą potrzebę przyjmowanie tego leku ze względu na stan zdrowia.. Poprzednia recepta nie jest wystarczającym dokumentem. Konieczne jest zaświadczenie od lekarza specjalisty nie starsze niż 12 miesięcy i nie starsze niż 3 miesiące w przypadku leków z IV kategorii.

Jeśli nie posiadasz  aktualnej dokumentacji medycznej potwierdzającej przyjmowanie danego leku na stałe, wybierz usługę E-recepta online nowy lek Express. Przedstawiona wyżej opcja jest użyteczna dla osób, które nie mają dokumentacji medycznej oraz dla osób, które chcą otrzymać receptę online na lek, którego nie przyjmowali do tej pory. Usługa e-recepta online nowy lek Express to konsultacja lekarska, w trakcie której specjalista przeprowadzi wywiad i oceni Twój stan zdrowia na podstawie zgłaszanych objawów. Ostatecznie jednak to od lekarza zależy, czy wystawi receptę online (lekarz ma prawo odmówić wystawienia recepty lub odesłać pacjenta do innego specjalisty / na dodatkowe badania). 

E-receptę online możesz otrzymać także na antykoncepcję. W tym celu wybierz usługę E recepta online antykoncepcja pierwsza wizyta lub E recepta online antykoncepcja kontynuacja). Jeśli potrzebujesz recepty online na tabletkę dzień po, wybierz usługę E recepta online tabletka dzień po.

Tak, recepta elektroniczna wystawiana przez Internet jest w pełni legalna, jeśli wystawia ją specjalista, który posiada stosowne uprawnienia nadane przez Ministerstwo Zdrowia. Zgodnie z polskim prawem, e-receptę może wystawić lekarz, pielęgniarka/pielęgniarz a także położna. Recepta elektroniczna jest tak samo ważna jak recepta papierowa, lecz jej przewagą jest doskonała czytelność oraz brak możliwości zniszczenia/zgubienia dokumentu.

Kod do e-recepty otrzymasz w wiadomości SMS oraz na adres e-mail powiązany z Twoim kontem pacjenta w MED24. Dostępna będzie również na Twoim koncie w Med24. Aby zrealizować e-receptę w aptece, musisz podać farmaceucie czterocyfrowy kod oraz swój numer PESEL. W ten sposób pracownik apteki weryfikuje Twoją tożsamość oraz prawidłowość recepty elektronicznej. 

Na receptę online poczekasz maksymalnie kilka / kilkanaście minut, a często kod do recepty dostaniesz SMSem nawet minutę po zakończeniu teleporady lekarskiej. Najpierw jednak specjalista musi podjąć decyzje o zasadności wystawienia recepty. Lekarz może odmówić przepisania leków, jeśli dostrzeże u Ciebie przeciwwskazania do ich stosowania lub jeśli uzna, że dany lek nie jest konieczny w procesie leczenia. 

Recepta online zostanie przesłana na Twój adres e-mail powiązany z Twoim kontem pacjenta w serwisie MED24. Dodatkowo kod do e-recepty otrzymasz SMSem. Dostępna będzie również na Twoim koncie w aplikacji Med24. Podgląd wszystkich zrealizowanych, częściowo zrealizowanych i oczekujących na realizację e-recept oferuje także Internetowe Konto Pacjenta w rządowym serwisie pacjent.gov.pl. Ma do niego dostęp każdy pełnoletni obywatel, który posiada numer PESEL. 

Niestety, nie jest to możliwe.  Recepta transgraniczna pozwala na realizację leków w innych krajach Unii Europejskiej i musi spełniać określone wymogi formalne, takie jak zawarcie pełnych danych pacjenta, lekarza oraz międzynarodowej nazwy substancji czynnej leku. Zmiana recepty wystawionej online na transgraniczną wymaga odpowiedniej modyfikacji dokumentu przez lekarza, ponieważ pacjent nie ma możliwości samodzielnego wprowadzenia takich zmian. Aby uzyskać receptę transgraniczną, należy w trakcie wizyty  zgłosić taką potrzebę  lekarzowi. Receptę online transgraniczną można uzyskać podczas teleporady w naszym serwisie- MED24, zgłaszając taką potrzebę lekarzowi.

Roczna recepta to dokument, który pozwala na zakup leków w ramach jednej recepty przez okres do 12 miesięcy, licząc od daty jej wystawienia, co jest szczególnie przydatne w przypadku długoterminowego leczenia przewlekłych chorób. Podczas konsultacji online w MED24 lekarz może wystawić e-receptę z możliwością realizacji przez cały rok, jeśli uzna to za zasadne w przypadku przewlekłego leczenia danego pacjenta. Realizacja rocznej recepty online jest możliwa w każdej aptece stacjonarnej. Wystarczy, że pacjent poda farmaceucie czterocyfrowy kod do e-recepty oraz swój numer PESEL. Co ważne, roczną e-receptę można realizować “na raty”, zgodnie z zapotrzebowaniem pacjenta. Ważne, żeby rozpocząć jej realizację do 30 dni od jej wystawienia.

E-recepta online to rozwiązanie, które zrewolucjonizowało sposób przepisywania i realizowania recept w Polsce. Dzięki niej pacjenci zyskali wygodę dostępu do leków bez konieczności osobistego stawiania się w gabinecie lekarza. Recepta wystawiona elektronicznie jest dostępna w systemie pacjent.gov.pl, a pacjent otrzymuje unikalny kod, który umożliwia sprawny zakup leku w aptece stacjonarnej.

E-recepta online otwiera nowe możliwości, eliminując konieczność fizycznej wizyty u lekarza w przypadkach, gdy konsultacja stacjonarna nie jest konieczna, a stan zdrowia pacjenta nie wymaga natychmiastowej interwencji. Pacjenci mogą skorzystać z teleporady lekarskiej w MED24, która pozwala na szybkie uzyskanie porady medycznej, a w razie potrzeby – recepty na leki. Dzięki temu proces leczenia staje się bardziej elastyczny oraz lepiej dopasowany do indywidualnych potrzeb pacjentów oraz zwiększa dostępność do terapii. 

E-recepta online to także korzyści dla systemu ochrony zdrowia, ponieważ rozwiązanie to pozwala na zmniejszenie obciążenia gabinetów lekarskich, uproszczenie procedur oraz zminimalizowanie ryzyka błędów związanych z ręcznym wypisywaniem recept. Wprowadzenie takiego rozwiązania to krok ku przyszłości, który zapewnia  większą wygodę, oszczędność czasu i bezpieczeństwo zarówno pacjentom, jak i lekarzom.

Szybka recepta online tanio przez internet - najważniejsze informacje:

  • Podczas wizyty możesz otrzymać receptę online na przyjmowane przez Ciebie leki na stałe.
  • Konsultacje dotyczą chorób przewlekłych i nawracających dolegliwości. 
  • Recepta przez internet jest ważna przez 30, 130 lub 365 dni (w zależności od leku). Recepta na antybiotyki i leki robione jest ważna 7 dni.
  • Ceny zaczynają się od 49 zł! 

Opieka zdrowotna w Med24 spełnia standardy Naczelnej Izby Lekarskiej

Przeczytaj: Wytyczne NIL dla udzielania świadczeń telemedycznych

 

Od 7 listopada 2024 r. nie będzie możliwe przepisanie recepty na wymienione niżej preparaty w drodze teleporady (na odległość). Osoba wystawiająca receptę ma obowiązek osobistego zbadania pacjenta w celu ustalenia (lub wykluczenia) wskazań do zastosowania danego preparatu. Wyjątkiem są przypadki kontynuacji leczenia określonym preparatem, kiedy osobą wystawiającą receptę jest lekarz udzielający świadczeń opieki zdrowotnej, w ramach umowy o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej (z wyłączeniem nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej).
Katalog ten obejmuje:

   fentanyl,
   morfinę,
   oksykodon,
   konopi ziele innych niż włókniste oraz wyciągi, nalewki farmaceutyczne, a także wszystkie inne wyciągi z konopi innych niż włókniste,
   żywicę konopi

Jak uzyskać e-receptę na nowy lek lub kontynuację leczenia? Szybka, wygodna i tania recepta online w Med-24

Med-24 oferuje możliwość uzyskania szybko elektronicznej recepty za pośrednictwem Internetu (recepta przez internet to właśnie recepta elektroniczna). W Med24 usługa recepty online jest tania i szybka. 

Rodzaje usługi E recepta online Express: 

  • E-recepta na Nowy lek - wystawienie recepty online poprzedza konsultacja lekarska, w czasie której lekarz ocenia, czy istnieją wskazania medyczne do zastosowania danego leku u konkretnego pacjenta; korzystając z usługi Express, pacjent ma możliwość uzyskania elektronicznej recepty na nowy lek w ciągu 15 minut;
  • E-recepta kontynuacja leczenia - do uzyskania takiej recepty niezbędna jest dokumentacja medyczna oraz  Internetowe Konto Pacjenta; specjalista po zapoznaniu się z przesłanymi dokumentami stwierdza, czy wystawienie e-recepty jest zasadne, czy też nie.

Pamiętaj, że specjalista może odmówić wystawienia recepty online, jeśli uzna, że nie ma podstaw do przepisania danego leku, lub jeśli stwierdzi, że zastosowanie danego farmaceutyku nie jest dla Ciebie bezpieczne.

Chcesz uzyskać e-receptę online tanio i szybko? Sprawdź, jak to działa!

  1. Umów się na konsultację online. 
  • Wybierz usługę E-recepta / Nowy lek, jeśli potrzebujesz recepty na leki, których nie stosowałeś do tej pory (konsultacja  lekarska).
  • Wybierz usługę E-recepta kontynuacja, jeśli chcesz uzyskać receptę online na farmaceutyki, które przyjmujesz na stałe (konieczna dokumentacja medyczna i dostęp do IKP, specjalista może wystawić e-receptę, jeśli uzna to za zasadne).
  1. Specjalista wystawi receptę online, która zostanie przesłana SMS-em.
  2. Odbierz przepisane leki w dowolnej aptece, podając kod recepty i numer PESEL.

Recepta elektroniczna przez Internet. Dlaczego warto wybrać Med-24?

  • Konsultacja z możliwością uzyskania e-recepty w krótkim czasie i bez wizyty w przychodni. Wybierz jedną z trzech form komunikacji ze specjalistą - teleporada recepta, videorozmowa lub chat! 
  • Nasze usługi są dostępne 24/7.
  • Tania recepta onlne i szybka recepta przez internet – cena konsultacji zaczyna się już od 59 zł.
  • Współpracujemy z wykwalifikowanymi specjalistami, zapewniając najwyższą jakość usług medycznych.

Umów się na konsultację online już dziś i zrealizuj szybką receptę online przez internet w dowolnej aptece. W Med-24 Twoje zdrowie jest dla nas priorytetem, a nasza nowoczesna platforma umożliwia szybkie i bezpieczne uzyskanie potrzebnych leków.

Umów Wizytę Express

Nie musisz realizować otrzymanej recepty online w całości. Musisz jednak pamiętać o dacie ważności recepty, która standardowo wynosi 30 dni, licząc od dnia wystawienia. Wyjątkiem jest e-recepta na antybiotyki, którą trzeba zrealizować w ciągu 7 dni. Receptę online zrealizujesz w każdej stacjonarnej aptece na terenie kraju. 

Tak, ale tylko wtedy, kiedy na recepcie są różne leki. Nie można wykupić kilku opakowań tego samego leku w różnych aptekach. Można natomiast wykupić ten sam lek “na raty” (częściowo) w jednej aptece, jeśli lekarz przepisał kilka opakowań, a pacjent nie chce realizować recepty online od razu w całości. 

Na jednej recepcie online lekarz może przepisać jeden produkt leczniczy, środek spożywczy do specjalnego przeznaczenia żywieniowego lub wyrób medyczny, w ilości jednego lub więcej opakowań. Specjalista dobiera ilość opakowań, kierując się indywidualnymi potrzebami pacjenta w zakresie leczenia.  W przypadku pacjentów z chorobami przewlekłymi -  lekarz może wystawić e-receptę ważną przez 365 dni, obejmującą leki na maksymalnie 360 dni kuracji. Jednak pacjent jednorazowo w aptece można wykupić leki na maksymalnie 120 dni stosowania. Tego rodzaju receptę online trzeba będzie  zrealizować w tej samej aptece.

Tak, jednak wtedy musi przedstawić w aptece Twój numer PESEL oraz unikalny kod do recepty online. Takie rozwiązanie jest powszechnie stosowane przez rodziców oraz opiekunów osób starszych. Dzięki niemu można także powierzyć realizację e-recepty online bliskiej osobie, samemu pozostając w domu i walcząc z objawami choroby.

Na recepcie online znajdują się Twoje dane osobowe oraz informacje pozwalające zidentyfikować specjalistę, który tę receptę wystawił. Ponadto dokument zawiera informacje o przepisanych lekach - ich rodzaju, ilości opakowań oraz typie refundacji, o ile taka przysługuje. 

Cyfrowy kod do e-recepty online składa się z 4 cyfr. Pacjent otrzymuje go SMS-em oraz na swój adres e-mail, zaraz po zakończeniu e-wizyty w MED24. E-receptę online można zrealizować w dowolnej aptece stacjonarnej. Wystarczy przekazać farmaceucie 4-cyfrowy kod oraz numer PESEL pacjenta.

Standardowa recepta online jest ważna przez 30 dni, licząc od daty jej wystawienia. Od tej reguły są jednak wyjątki - receptę na antybiotyk należy wykupić w ciągu 7 dni. Ma to związek z restrykcyjnymi zaleceniami dotyczącymi przyjmowania leków z tej grupy. Farmakoterapię należy rozpocząć w dniu wskazanym przez lekarza i kontynuować przez ściśle określony czas. Jak sprawdzić ważność e-recepty? To proste! Wystarczy zalogować się na swój profil w serwisie pacjent.gov.pl (IKP) lub w aplikacji moje IKP, przejść do zakładki “Recepty”, a następnie kliknąć “Moje Recepty”. W ten sposób uzyskamy podgląd wszystkich e-recept, które w ostatnim czasie zostały zrealizowane, częściowo zrealizowane lub które oczekują na realizację (przy nich widnieje data ważności).

MED24 oferuje wygodne płatności online. Każda transakcja jest szyfrowana, co gwarantuje pełne bezpieczeństwo danych naszych pacjentów. Za konsultację lekarską online z możliwością uzyskania e-recepty można zapłacić przelewem online oraz BLIK-iem. Realizacja płatności trwa kilkanaście sekund, a pacjent zostaje od razu powiadomiony o tym, czy została ona zweryfikowana pomyślnie, czy też nie. 

Receptę online można zrealizować w dowolnej aptece stacjonarnej na terenie całego kraju, o ile dany lek jest w niej dostępny. W tym celu należy podać farmaceucie czterocyfrowy kod do e-recepty oraz swój numer PESEL. Tylko na tej podstawie pracownik apteki będzie mógł wydać przepisane leki. Należy pamiętać, że w Polsce prawo zabrania sprzedaży wysyłkowej leków na receptę.   Oznacza to, że recepty online nie można zrealizować w aptece internetowej z dostawą do domu. Można zamówić dany lek w aptece online, ale z odbiorem w wybranej aptece stacjonarnej.

Historia wszystkich recept - zrealizowanych, częściowo zrealizowanych lub oczekujących na realizację - dostępna jest w Internetowym Koncie Pacjenta (IKP), w rządowym serwisie pacjent.gov.pl, oraz w aplikacji mobilnej mojeIKP. Każdy pełnoletni obywatel może zalogować się do wymienionego wyżej serwisu za pomocą np. bankowości internetowej lub aplikacji mObywatel. Aby uzyskać podgląd wszystkich recept, należy przejść do zakładki “Recepty” i kliknąć opcję “Moje recepty”. Spis uwzględnia recepty wystawione podczas wizyt stacjonarnych, a także e-recepty uzyskane w czasie konsultacji online. 

Litery  B, R oraz  wartości procentowe (np. 30%, 50%) na recepcie oznaczają rodzaje odpłatności za leki refundowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

  • B oznacza lek bezpłatny, którego koszt pokrywa w całości NFZ, do wysokości limitu finansowania.
  • R oznacza lek objęty ryczałtem, za który pacjent płaci stałą kwotę 3,20 zł, bez względu na cenę leku, do wysokości limitu finansowania.
  • 30% oznacza odpłatność 30% ceny leku, którą pacjent musi pokryć, do wysokości limitu finansowania.
  • 50% oznacza odpłatność 50% ceny leku, którą pacjent musi pokryć, do wysokości limitu finansowania.

W przypadku leków refundowanych, jeśli cena leku przekracza limit finansowania, pacjent zobowiązany jest dopłacić różnicę między ceną a limitem. Ostateczny koszt leku zależy od grupy odpłatności oraz limitu finansowania ustalonego przez Ministerstwo Zdrowia. Korzystając z usług telemedycznych w MED24, należy pamiętać, że koszt leków, na które lekarz wystawi receptę online, najczęściej wyniesie 100%, ponieważ działamy w sektorze prywatnym, a lekarze prywatnie zazwyczaj wystawiają recepty z pełną, 100% odpłatnością

Jeśli w pobliskiej aptece nie ma leku z recepty, można:

  • sprawdzić dostępność tego leku w innych aptekach (wiele aptek posiada systemy wymiany informacji o dostępnych lekach, co może ułatwić znalezienie poszukiwanego wyrobu medycznego),
  • zapytać farmaceutę o zamiennik leku, czyli preparat o identycznym składzie i działaniu,
  • skontaktować się z lekarzem w celu przepisania innego leku.

W MED24 można szybko i bez kolejki otrzymać receptę online na potrzebny lek, o ile lekarz zdecyduje, że wystawienie e-recepty jest uzasadnione. 

Tania recepta: konsultacja z możliwością otrzymania recepty online

W Med24 możesz otrzymać receptę elektroniczną na nowy lek od godziny 7:00 do 23:00, w ramach konsultacji online STANDARD. Jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z teleporady Express u internisty lub pediatry, możesz uzyskać tanią receptę online przez internet na nowy lek już w 15 minut. Warunkiem wystawienia recepty online na nowy lek jest odbycie konsultacji lekarskiej, w trakcie której lekarz sprawdzi, czy przepisanie leków jest bezpieczne i uzasadnione.

Receptę online na leki przyjmowane przez Ciebie na stałe, możesz uzyskać w godzinach od 8:00 do 22:00. Recepta na kontynuację leczenia wydawana jest na podstawie dokumentacji medycznej nie starszej niż 12 miesięcy (i nie starszej niż 3 miesiące w przypadku leków z IV kategorii). Specjalista wystawia receptę na leki przyjmowane na stałe, po dokładnej weryfikacji dokumentacji medycznej  przesłanej przez pacjenta. 


Zdecydowanie największą zaletą szybkiej i taniej recepty online jest możliwość otrzymania jej drogą elektroniczną (receptę można otrzymać także przez internet), co eliminuje konieczność stacjonarnej wizyty w gabinecie lekarskim. To duże udogodnienie i oszczędność czasu dla wszystkich pacjentów – zarówno tych zapracowanych, przewlekle chorych, jak i borykających się z niepełnosprawnościami.

Receptę elektroniczną na kontynuację leczenia można uzyskać na podstawie aktualnej dokumentacji medycznej potwierdzającej przyjmowanie leku na stałe. Wystarczy jedynie umówić wizytę „E-recepta”, a przed jej realizacją, wysłać dokumentację medyczną, potwierdzającą przyjmowanie danego leku. Dokumentacja medyczna - zaświadczenie od lekarza specjalisty - nie może być starsza niż 12 miesięcy. Jeśli przyjmujesz leki z IV kategorii, zaświadczenie lekarskie nie może być starsze niż 3 miesiące. Pamiętaj, że wcześniej zrealizowana recepta elektroniczna nie jest elementem dokumentacji medycznej, a więc nie stanowi podstawy do wystawienia kolejnej recepty na kontynuację leczenia.

W trakcie e-wizyty specjalista każdorazowo podejmuje decyzję dotyczącą zasadności wystawienia recepty online przez internet na dany lek.

Po zakończonej wizycie kod e-recepty otrzymasz SMS-em, a jej skan zostanie wysłany do Ciebie drogą mailową.

E-receptę możesz zrealizować w każdej aptece na terenie Polski. Wystarczy podać swój pesel i kod e-recepty.

Jeśli nie posiadasz stosownej dokumentacji medycznej, koniecznej do wystawienia leku, musisz umówić się na konsultację lekarską w celu postawienia diagnozy, na podstawie której lekarz będzie mógł wypisać receptę. Teleporadę należy odbyć u specjalisty, który zajmuje się problemami zdrowotnymi, z którymi aktualnie się mierzysz np. jeśli cierpisz na zaburzenia nastroju, powinieneś zgłosić się na e-wizytę do psychiatry, a jeśli na częste migreny - do neurologa. 

Aby otrzymać szybką recepty online na dziecko lub członka rodziny, koniecznie umów wizytę na dane tej osoby.

 

Umów Wizytę Express

E-recepta od 59 zł

Pacjenci, którzy chorują na depresję, mogą otrzymać receptę online, korzystając z usług serwisu MED24. Jednym ze sposobów jest konsultacja psychiatryczna online, na którą można umówić się w wybranym terminie z grafiku dostępności danego lekarza.. W czasie teleporady psychiatra przeprowadza wywiad medyczny i oceni stan zdrowia pacjenta. Na podstawie zebranych informacji specjalista zdecyduje, czy wystawienie e-recepty online na leki na depresję jest uzasadnione.

Jeśli pacjent przyjmuje leki na depresję na stałe i zauważył, że właśnie kończy mu się ostatnie opakowanie, może skorzystać z usługi e-recepta Kontynuacja Leczenia. W takiej sytuacji konieczne jest przesłanie specjaliście swojej aktualnej dokumentacji medycznej, której najważniejszym elementem jest zaświadczenie od lekarza o przyjmowaniu danego leku na stałe. Dokument nie może być starszy niż 3 miesiące w przypadku leków z IV kategorii.Ponadto specjalista może poprosić pacjenta o kod do IKP, aby zweryfikować ilości przyjmowanych leków. Dopiero po zweryfikowaniu wymienionej wyżej dokumentacji specjalista może wystawić receptę online na kontynuację leczenia.

Nadciśnienie tętnicze to jedna z najpowszechniejszych chorób przewlekłych, która - nieleczona - ma negatywny wpływ na serce i cały układ krwionośny. Głównym celem farmakoterapii jest obniżenie podwyższonego ciśnienia tętniczego krwi. Pacjenci, którzy przyjmują leki na nadciśnienie, mogą uzyskać na nie receptę online w MED24. W celu uzyskania diagnozy i rozpoczęcia leczenia zalecamy konsultację u kardiologa bądź internisty. Można zarejestrować się na kardiologiczną wizytę planową (w dogodnym dla pacjenta terminie) lub internistyczną teleporadę Express (e-wizyta w 15 minut). Po przeanalizowaniu sytuacji zdrowotnej pacjenta lekarz może zaordynować odpowiednie leczenie i wystawić receptę online na leki na nadciśnienie.

 

Jeśli pacjent przyjmuje leki na nadciśnienie na stałe i zauważył, że właśnie kończy mu się ostatnie opakowanie, może skorzystać z usługi e-recepta Kontynuacja Leczenia. W takiej sytuacji konieczne jest przesłanie specjaliście swojej aktualnej dokumentacji medycznej, której najważniejszym elementem jest zaświadczenie od lekarza o przyjmowaniu danego leku na stałe. Dokument nie może być starszy niż 12 miesięcy. Ponadto specjalista może poprosić pacjenta o dostęp do IKP, aby zweryfikować ilości przyjmowanych leków. Dopiero po zweryfikowaniu wymienionej wyżej dokumentacji specjalista może wystawić receptę online na kontynuację leczenia.

Pacjenci ze zdiagnozowaną cukrzycą mają możliwość uzyskania recepty online w serwisie MED24. Receptę na nowy lek można uzyskać w trakcie teleporady diabetologicznej (e-wizyta planowa). Lekarz, po zweryfikowaniu stanu zdrowia pacjenta oraz jego dokumentacji medycznej, ocenia, czy wystawienie e-recepty jest uzasadnione. Diabetolog może odmówić przepisania leków przeciwcukrzycowych w przypadku, gdy uzna, że są one dla danego pacjenta przeciwwskazane i niebezpieczne dla zdrowia. 

Jeśli pacjent przyjmuje leki na cukrzycę na stałe i zauważył, że właśnie kończy mu się ostatnie opakowanie, może skorzystać z usługi e-recepta Kontynuacja Leczenia. W takiej sytuacji konieczne jest przesłanie specjaliście swojej aktualnej dokumentacji medycznej, której najważniejszym elementem jest zaświadczenie od lekarza o przyjmowaniu danego leku na stałe. Dokument nie może być starszy niż 12 miesięcy. Ponadto specjalista może poprosić pacjenta o dostęp do IKP, aby zweryfikować ilości przyjmowanych leków. Dopiero po dokładnej ocenie wymienionej wyżej dokumentacji specjalista może wystawić receptę online na kontynuację leczenia.

Leki na bezsenność ułatwiają zasypianie, a także pogłębiają i wydłużają sen. Jeśli pacjent chce uzyskać receptę online na tego rodzaju farmaceutyki w serwisie MED24, powinien:

  • umówić się na konsultację z neurologiem lub psychiatrą w celu uzyskania e-recepty na lek na bezsenność, który zastosuje po raz pierwszy (e-recepta na nowy lek),
  • skorzystać z usługi e-recepta Kontynuacja Leczenia w przypadku, gdy pacjent przyjmuje leki na bezsenność od dłuższego czasu.

W celu uzyskania recepty elektronicznej na kontynuację leczenia konieczne jest przedstawienie dokumentacji medycznej w postaci zaświadczenia lekarskiego o przyjmowaniu danego leku na stałe. Dokument nie może być starszy niż 3 miesiące w przypadku leków z IV kategorii.Ponadto specjalista prosi pacjenta o dostęp do IKP, aby zweryfikować ilości przyjmowanych leków. Dopiero po dokładnej ocenie wymienionej wyżej dokumentacji specjalista może wystawić receptę online na kontynuację leczenia. 

Tak, istnieje możliwość otrzymania recepty na Ozempic w trakcie konsultacji online. Ozempic jest lekiem stosowanym w leczeniu cukrzycy typu II i jest dostępny wyłącznie na receptę. Pacjenci, u których zdiagnozowano tę chorobę, mają możliwość uzyskania recepty online w serwisie MED24. W tym celu należy skonsultować się z lekarzem diabetologiem  Podczas takiej konsultacji lekarz oceni twój stan zdrowia i zdecyduje czy istnieją medyczne wskazania do stosowania leku Ozempic u Ciebie.

Zapalenie zatok to stan zapalny błony śluzowej wyściełającej zatoki przynosowe, który może być spowodowany infekcją wirusową, bakteryjną lub alergią. Objawia się bólem i uczuciem ucisku w obrębie twarzy, zatkanym nosem, ropną wydzieliną, a czasem także gorączką i osłabieniem. W leczeniu zapalenia zatok stosuje się leki łagodzące objawy, takie jak środki przeciwbólowe i przeciwgorączkowe (np. paracetamol lub ibuprofen) oraz preparaty zmniejszające obrzęk błony śluzowej np. krople lub spraye z ksylometazoliną. W przypadku bakteryjnego zapalenia zatok lekarz może przepisać antybiotyki, a przy alergicznym tle tego schorzenia pomocne są leki przeciwhistaminowe. W celu uzyskania recepty online na wymienione wyżej farmaceutyki należy:

  • umówić się na konsultację internistyczną (dorośli pacjenci) lub pediatryczną (dzieci i młodzież) online w wersji Standard (e-wizyta planowa) lub Express (e-wizyta w 15 minut),
  • umówić się na konsultację alergologiczną (e-wizyta planowa), jeśli stan zapalny jest wynikiem alergii.

W czasie teleporady lekarz przeprowadzi wywiad medyczny i oceni stan zdrowia pacjenta na podstawie zgłaszanych objawów. Jeśli lekarz uzna, że przepisanie leków na zapalenie zatok jest dla pacjenta bezpieczne i konieczne w procesie leczenia, wystawi receptę elektroniczną. 

Przeziębienie i grypa to infekcje wirusowe układu oddechowego, które mogą powodować objawy takie jak gorączka, ból mięśni, kaszel, ból gardła, katar oraz ogólne osłabienie. W leczeniu tego typu dolegliwości stosuje się leki objawowe, takie jak środki przeciwbólowe i przeciwgorączkowe (np. paracetamol lub ibuprofen), syropy łagodzące kaszel, preparaty obkurczające śluzówkę nosa oraz suplementy wspierające odporność, np. witaminę C i cynk.

Aby uzyskać receptę online na leki wspomagające leczenie przeziębienia lub grypy, należy umówić się na konsultację internistyczną (dla dorosłych) lub pediatryczną (dla dzieci i młodzieży) w formie Standard (e-wizyta planowa) lub Express (e-wizyta w 15 minut).Podczas teleporady lekarz przeprowadzi szczegółowy wywiad medyczny, oceni zgłaszane objawy i, jeśli uzna to za wskazane oraz bezpieczne dla pacjenta, wystawi receptę elektroniczną na odpowiednie leki.

Migrena to przewlekłe schorzenie neurologiczne, które objawia się silnymi, pulsującymi i często jednostronnymi bólami głowy, którym mogą towarzyszyć nudności, wymioty, nadwrażliwość na światło i dźwięki, a czasem także zaburzenia widzenia. W leczeniu migreny stosuje się zarówno leki doraźne (np. niesteroidowe leki przeciwzapalne), jak i silniejsze farmaceutyki wydawane na receptę - np. tryptany. 

Aby uzyskać e-receptę na leki przeciwmigrenowe przez portal MED24, należy umówić się na konsultację neurologiczną (e-wizyta planowa) lub skorzystać z teleporady internistycznej Express, jeśli pacjent potrzebuje recepty online w ciągu 15 minut. W trakcie teleporady lekarz przeprowadzi wywiad medyczny, oceni nasilenie oraz częstotliwość objawów migreny, a także dobierze odpowiednie leczenie i wystawi receptę online. 

Jeśli pacjent przyjmuje leki na migrenę na stałe i zauważył, że właśnie kończy mu się ostatnie opakowanie, może skorzystać z usługi e-recepta Kontynuacja Leczenia. W takiej sytuacji konieczne jest przesłanie specjaliście swojej aktualnej dokumentacji medycznej, której najważniejszym elementem jest zaświadczenie od lekarza specjalisty o przyjmowaniu danego leku na stałe. Dokument nie może być starszy niż 3 miesiące w przypadku leków z IV kategorii, a w przypadku pozostałych farmaceutyków - nie może być starszy niż 12 miesięcy. Ponadto specjalista prosi pacjenta o dostęp do IKP, aby zweryfikować ilości przyjmowanych leków. Dopiero po przeanalizowaniu wymienionej wyżej dokumentacji specjalista może wystawić receptę online na kontynuację leczenia. 

Antykoncepcja hormonalna to skuteczna metoda zapobiegania ciąży dostępna w postaci tabletek, plastrów oraz krążków dopochwowych. Przepisanie tych środków wymaga wcześniejszej oceny stanu zdrowia pacjentki, uwzględniającej ewentualne przeciwwskazania zdrowotne, takie jak choroby układu krążenia czy zaburzenia hormonalne. Aby uzyskać receptę online na antykoncepcję za pośrednictwem portalu MED24 należy:

  • umówić się na konsultację ginekologiczną online, jeśli pacjentka chce z takiej metody antykoncepcyjnej skorzystać po raz pierwszy,
  • umówić się na konsultację internistyczną Express, jeśli pacjentka potrzebuje recepty online jak najszybciej, w ciągu 15 minut.

Jeśli pacjentka stosuje środki hormonalne od dłuższego czasu i zauważyła, że właśnie kończy się jej ostatnie opakowanie tabletek/plastrów/krążków antykoncepcyjnych, może skorzystać z usługi e-recepta Kontynuacja Leczenia. W takiej sytuacji konieczne jest przesłanie specjaliście swojej aktualnej  dokumentacji medycznej, której najważniejszym elementem jest zaświadczenie od lekarza specjalisty o stosowaniu danego wyrobu medycznego na stałe. Dokument niż 12 miesięcy. Ponadto specjalista prosi pacjenta o dostęp do IKP, aby zweryfikować ilości przyjmowanych leków. Dopiero po przeanalizowaniu wymienionej wyżej dokumentacji specjalista może wystawić receptę online na kontynuację leczenia. 

Tabletka "dzień po" to awaryjna metoda antykoncepcji stosowana w celu zapobiegania ciąży po niezabezpieczonym stosunku lub w przypadku niepowodzenia innej metody antykoncepcyjnej. Tego typu preparaty zawierają lewonorgestrel lub octan uliprystalu i są dostępne wyłącznie na receptę. Czas przyjęcia tabletki “dzień po” ma kluczowe znaczenie jeśli chodzi o jej skuteczność. Pigułkę trzeba zażyć maksymalnie do 72 godzin po stosunku. W MED24 można uzyskać receptę online na antykoncepcję awaryjną bardzo szybko i bez zbędnych pytań. W tym celu należy wybrać jedną z poniższych opcji:

  • umówić się na e-wizytę ginekologiczną i wybrać dogodny dla siebie termin konsultacji z kalendarza lekarza,
  • umówić się na na konsultację internistyczną Express, jeśli pacjentce zależy na tym, by uzyskać e-receptę jak najszybciej - w ciągu 15 minut, także w nocy, weekendy i święta,
  • skorzystać z usługi e-recepta tabletka “dzień po” Express.

Lekarz może odmówić wystawienia recepty online na antykoncepcję awaryjną, jeśli uzna, że istnieją ku temu istotne przeciwwskazania zdrowotne. 

Alergia to nadmierna reakcja organizmu na określone substancje, takie jak pyłki, sierść zwierząt czy niektóre pokarmy. Objawia się m.in. katarem siennym, swędzeniem skóry, wysypką czy problemami z oddychaniem. W leczeniu alergii stosuje się leki przeciwhistaminowe, sterydowe spraye do nosa, a także preparaty łagodzące objawy skórne. Większość tych leków wydawana jest na receptę. Aby uzyskać receptę online na leki łagodzące objawy alergii za pośrednictwem serwisu MED24, należy:

  • umówić się na konsultację alergologiczną online w terminie dogodnym dla pacjenta,
  • umówić się na konsultację internistyczną w trybie Standard (e-wizyta planowa) lub Express (e-wizyta w 15 minut), jeśli pacjentowi zależy na szybszym kontakcie z lekarzem,
  • umówić się na konsultację pediatryczna w trybie Standard (e-wizyta planowa) lub Express (e-wizyta w 15 minut), jeśli pacjentem jest dziecko.

W trakcie teleporady lekarz przeprowadzi wywiad medyczny, oceni nasilenie objawów alergii, a także dobierze odpowiednie leczenie i wystawi receptę online, jeśli uzna to za uzasadnione. 

Łysienie, zarówno androgenowe, jak i inne formy wypadania włosów, może być spowodowane czynnikami genetycznymi, hormonalnymi, stresem lub problemami zdrowotnymi. W leczeniu łysienia stosuje się preparaty miejscowe, takie jak minoksydyl, oraz leki doustne, np. finasteryd, które wymagają indywidualnego dopasowania przez lekarza. Aby uzyskać receptę online na preparaty stosowane w leczeniu łysienia poprzez nasz serwis, należy umówić się na konsultację dermatologiczną online w terminie dogodnym dla pacjenta. Podczas teleporady lekarz przeprowadzi wywiad medyczny, oceni charakter oraz nasilenie wypadania włosów, a także wykluczy przeciwwskazania do podjęcia farmakoterapii. Dermatolog może wystawić e-receptę na wskazane przez siebie środki, jeśli uzna to bezpieczne dla pacjenta i pomocne w terapii łysienia. 

Co to jest e-recepta online?

E-recepta online to szybki, tani, nowoczesny i bezpieczny sposób na realizowanie recept elektronicznych, który jest korzystny dla pacjentów. Leki z recepty odbierzesz w aptece po podaniu kodu odbioru i numeru PESEL. E-receptę online uzyskasz po konsultacji online w Med24.

E-recepta to elektroniczna forma recepty lekarskiej, która jest wystawiana przez specjalistę i przekazywana do Ciebie za pośrednictwem Internetu (maila) oraz telefonu (SMSa). 

Dzięki e-receptom (recepta elektroniczna) pacjenci mogą otrzymać swoje leki bez konieczności przynoszenia papierowej recepty do apteki.

Wystawienie e recepty online (recepty elektronicznej) 

Uzyskaj leki przyjmowane na stałe nawet bez potrzeby długiego oczekiwania na wizytę lekarską w stacjonarnym gabinecie. Gdy zbyt późno zdasz sobie sprawę z kończących się leków, skontaktuj się z naszym specjalistą. Jeśli posiadasz dokumentację medyczną (zaświadczenie od lekarza specjalisty nie starsze niż 12 miesięcy, lub nie starsze niż 3 miesiące w przypadku, gdy przyjmujesz na stałe leki z kategorii IV), skorzystaj z usług E-recepta kontynuacja (tania recepta online - tylko 59 zł!). Jeśli specjalista pozytywnie zweryfikuje załączoną dokumentację medyczną i uzna, że wystawienie recepty online jest zasadne, otrzymasz kod do e-recepty sms-em i jej skan mailem. Recepta również pojawi się na Twoim Internetowym Koncie Pacjenta.

W przypadku recepty online na nowy lek musisz odbyć konsultację z lekarzem - w takim przypadku wybierz usługę E-recepta/ Nowy lek. Jeśli specjalista uzna, że zastosowanie danego leku jest bezpieczne i konieczne dla Twojego zdrowia, od razu po zakończeniu teleporady wystawi receptę online. Czterocyfrowy kod do dokumentu otrzymasz w formie SMS-a i na maila. 

Antykoncepcja i antykoncepcja awaryjna – recepta online

Przyjmowanie antykoncepcji i antykoncepcji awaryjnej jest skuteczne tylko wtedy, gdy pacjentka przyjmuje pigułkę o konkretnej porze. Jakiekolwiek opóźnienia działają na niekorzyść, dlatego warto skorzystać z wizyty E-recepta antykoncepcja i Tabletka “dzień po”, które można odbyć się już w 15 minut i nawet jeszcze tego samego dnia zrealizować wystawioną receptę.
  
Oferujemy usługi telemedyczne z możliwością wystawienia recepty online przez internet. Jeśli regularnie stosujesz tabletki antykoncepcyjne, zauważyłaś, że obecne opakowanie kończy się, a terminy wizyty u Twojego ginekologa są zbyt odległe, by móc przyjąć kolejną tabletkę w odpowiednim czasie, skorzystaj z teleporady w Med24. Jeśli posiadasz dokumentację medyczną nie starszą niż 12 miesięcy, potwierdzającą stosowanie wybranej metody antykoncepcji, skorzystaj z usługi E-recepta antykoncepcja. Receptę online wystawi specjalista po zapoznaniu się z dostarczoną dokumentacją.

Jeśli chcesz rozpocząć stosowanie tabletek antykoncepcyjnych i nie wiesz, jakie wybrać, umów się na konsultację ginekologiczną Standard w MED24. Teleporady realizowane są codziennie, w godzinach od 8:00 do 22:00. Możesz wybrać dogodny dla siebie termin z kalendarza specjalisty. Szybka konsultacja lekarska z możliwością wystawienia e-recepty na tabletki hormonalne sprawi, że skutecznie zabezpieczysz się przed nieplanowaną ciążą. 

Umów się i otrzymaj e-receptę na antykoncepcję pierwsza wizyta

E-recepta antykoncepcja pierwsza wizyta

Wizyta 139 zł

Umów się i otrzymaj e-receptę na antykoncepcję kontynuację

E-recepta antykoncepcja kontynuacja

Wizyta 59 zł

Tak, Twoje dane są bezpieczne. Korzystamy z zaawansowanych systemów informatycznych, które skutecznie chronią dane naszych pacjentów przed dostępem osób nieuprawnionych. Wszystkie nasze oprogramowania są na bieżąco aktualizowane, co pozwala zapewnić najwyższy standard bezpieczeństwa cyfrowego. Decydując się na skorzystanie z usługi e-recepta online w MED24, możesz być pewien, że Twoje dane, jak również dane Twoich bliskich są zabezpieczone zgodnie z najnowszymi standardami technologii i ochrony prywatności. 

Tak, w określonych sytuacjach inny przyjmujący Cię lekarz może zobaczyć, jakie recepty były dla Ciebie wcześniej wystawiane. To pomaga przy planowaniu dalszego leczenia. Pamiętaj jednak o tym, że specjalistę obowiązuje tajemnica lekarska, co oznacza, że nie może on udzielać informacji o Twoim stanie zdrowia nikomu poza kręgiem osób uprawnionych, takich jak najbliższa rodzina, o ile wyrazisz na to zgodę. 

Nie, jednak po utracie ważności nie możesz już wykupić recepty. Jeśli nadal potrzebujesz leków, które zostały na niej przepisane, skorzystaj z usługi e-recepta online na nowy lek lub kontynuację leczenia (w przypadku, gdy przyjmujesz te leki na stałe). W pierwszym przypadku konieczna jest konsultacja lekarska w celu uzyskania recepty online, a w tym drugim - przedstawienie dokumentacji medycznej potwierdzającej przyjmowanie danego leku na stałe, której najważniejszym elementem jest zaświadczenie od lekarza specjalisty o stosowaniu danego wyrobu medycznego na stałe. Dokument nie może być starszy niż 3 miesiące w przypadku leków z IV kategorii, a w przypadku pozostałych farmaceutyków - nie może być starszy niż 12 miesięcy. Ponadto specjalista może poprosić pacjenta o dostęp do IKP, aby zweryfikować ilości przyjmowanych leków. Dopiero po przeanalizowaniu wymienionej wyżej dokumentacji specjalista może wystawić receptę online na kontynuację leczenia. 

Konsultacja lekarska online, w większości przypadków (np. przeziębienie, infekcje wirusowe, problemy trawienne, migrena, alergia), jest w stanie zastąpić tradycyjną wizytę w gabinecie. W obu przypadkach obowiązkiem lekarza jest przeprowadzenie wywiadu medycznego, ocena stanu zdrowia pacjenta na podstawie zgłaszanych objawów i udzielenie spersonalizowanej oraz zgodnej z aktualną wiedzą medyczną porady zdrowotnej. Na tej podstawie lekarz w przychodni oraz lekarz online proponują leczenie, którego ważnym elementem jest farmakoterapia. 

Recepta online nie różni się niczym od recepty, którą pacjent otrzyma w stacjonarnym gabinecie lekarza. Jeden i drugi dokument upoważnia pacjenta do wykupu przepisanych leków w aptece, jednak leki te mogą różnić się cenowo. Pacjenci, którzy korzystają z usług telemedycznych (tak jak  w stacjonarnych  prywatnych placówkach medycznych/gabinetach)  muszą mieć świadomość, że wiążą się one z pewnymi ograniczeniami dotyczącymi refundacji leków. Najczęściej trzeba być przygotowanym na odpłatność 100%. 

E-recepta online to rozwiązanie dla każdego, kto chce w sposób komfortowy i kompleksowy zadbać o swoje zdrowie. Z takiej usługi chętnie korzystają osoby zapracowane, którym trudno znaleźć dogodny termin na wizytę u lekarza, rodzice małych dzieci, kobiety w ciąży, seniorzy, a także osoby niepełnosprawne i borykające się z chwilowym ograniczeniem mobilność. Recepta online w MED24 to najlepsze wyjście, kiedy objawy choroby utrudniają normalne funkcjonowanie. Aby uzyskać e-receptę na nowy lek, należy umówić się na konsultację internistyczną (dorośli)/pediatryczną (dzieci) w trybie Standard (e-wizyta planowa) lub Express (e-wizyta w 15 minut). W przypadku schorzeń, które dotyczą konkretnych układów/narządów sugerujemy konsultację u lekarza specjalisty z możliwością uzyskania e-recepty (e-wizyta planowa).

Aby uzyskać e-receptę na kontynuację leczenia, należy przesłać specjaliście swoją dokumentację medyczną. Kluczowe jest tutaj zaświadczenie od lekarza o przyjmowaniu przez pacjenta danego leku na stałe. Dokument nie może być starszy niż 12 miesięcy, a w przypadku leków z IV kategorii nie może być starszy niż 3 miesiące. Specjalista, po przeanalizowaniu dokumentacji medycznej i weryfikacji w IKP co do ilości przyjmowanych przez pacjenta leków, podejmie decyzję o zasadności wystawienia recepty online na kontynuację leczenia.

Wywiad medyczny podczas konsultacji online w serwisie Med24 to kluczowy element, który pozwala lekarzowi ocenić stan zdrowia pacjenta i zdecydować o zasadności wystawienia recepty online. Celem wywiadu jest zebranie niezbędnych informacji dotyczących historii chorób pacjenta, jego ogólnego stanu zdrowia oraz zgłaszanego problemu zdrowotnego. Konsultacja z lekarzem może odbyć się poprzez połączenie wideo,  lub czat w aplikacji. Dostępna jest także rozmowa telefoniczna. W trakcie wywiadu:

  • lekarz pyta o charakter, czas trwania oraz intensywność dolegliwości, np. ból, gorączkę, wysypkę czy inne objawy związane z konkretnym schorzeniem,
  • lekarz może zapytać o wcześniejsze choroby, przyjmowane leki, alergie, a także wyniki badań, jeśli są dostępne,
  • w niektórych przypadkach lekarz zbiera informacje o diecie, aktywności fizycznej, ekspozycji na stres czy nałogach, które mogą wpływać na zdrowie pacjenta,
  • pacjent może powiedzieć , na jakie leki chciałby uzyskać receptę online, a lekarz ocenia zasadność ich przepisania.

Na podstawie zgromadzonych danych lekarz podejmuje decyzję o wystawieniu recepty elektronicznej lub zaleca dodatkowe kroki, takie jak wykonanie badań diagnostycznych lub konsultacja ze specjalistą, jeśli dane z wywiadu nie są wystarczające do wystawienia e-recepty. 

Ważne! 

W przypadku wyboru usługi “E-recepta/kontynuacja leczenia” specjalista nie przeprowadza standardowego wywiadu medycznego. Decyzja o wystawieniu lub odmowie e-recepty podejmuje na podstawie: aktualnej dokumentacji medycznej załączonej przez pacjenta oraz danych dostępnych na  IKP pacjenta, do którego pacjent udziela mu dostępu

E recepta online - jak sprawdzić?

Kod do e-recepty otrzymujesz sms-em, a jej skan e-mailem 2 minut po e-wizycie - elektroniczna recepta to szybka recepta! Znajdziesz receptę także w aplikacji Internetowe Konto Pacjenta. Wszystkie wystawione recepty znajdziesz od razu po wejściu w aplikację w zakładce: e-zdrowie/e-recepty do realizacji. Możesz także uzyskać dostęp do recepty w aplikacji mObywatel, w zakładce eRecepta.

Ile kosztuje konsultacja z możliwością uzyskania recepty online na kontynuację leczenia?

Koszt wizyty, podczas której specjalista może wystawić E-receptę na kontynuację leczenia w Med24, to jedyne 59 zł. To cena znacznie tańsza niż koszt wizyty w stacjonarnych, prywatnych gabinetach lekarzy. Najtańsze recepty to recepty online. 

Pacjenci mogą uzyskać receptę elektroniczną po decyzji specjalisty, na podstawie przedstawionej mu  dokumentacji medycznej w formie zaświadczenia od lekarza specjalisty, które nie jest starsze niż 12 miesięcy. Przy lekach IV kategorii (np. opioidy) takie zaświadczenie nie może być starsze niż 3 miesiące.  Pamiętaj, że recepta online to nie dokumentacja medyczna, więc nie jest podstawą do wystawienia kolejnej recepty na kontynuację leczenia. Wizyta nie jest konsultacją lekarską, tylko wystawieniem recepty na kontynuację leczenia.

Pamiętaj, że e-wizyta nie zawsze musi zakończyć się pozytywną decyzją specjalisty o wystawieniu recepty elektronicznej. To specjalista decyduje o zasadności jej wystawienia. Jeśli nie ma odpowiednich przesłanek, może odmówić wystawienia recepty online.

Recepta online – kto może ją wystawić?

Elektroniczna recepta (e recepta) jest wystawiana przez lekarzy rodzinnych, specjalistów, a także pielęgniarki/pielęgniarzy i położne, które mają prawo do kontynuacji leczenia rozpoczętego przez specjalistę, na podstawie ważnej dokumentacji medycznej. 

Aby móc wystawić e-receptę medyk musi posiadać odpowiednie uprawnienia, które są udzielane przez Ministra Zdrowia.

Warto pamiętać, że recepta online działa tak samo, jak recepta papierowa i jest ważna najczęściej przez 30 dni od daty wystawienia. W przypadku antybiotyków recepta ważna jest przez 7 dni. Osoba uprawniona, która wystawia e-receptę, jest odpowiedzialna za jej poprawne wypełnienie, tak, aby pacjent nie miał najmniejszego problemu z realizacją recepty w aptece.

Ile ważna jest recepta uzyskana w trakcie konsultacji online?

E-recepta w zależności od rodzaju leku będzie ważna: 30, 7, 120 lub 365 dni. Ważność recept określana jest przez specjalistę wystawiającego i data ważności e-recepty musi zostać wyraźnie zaznaczona w dokumencie. Najczęściej można spotkać się z 30-dniową receptą, której realizacja może zostać wydłużona przez specjalistę jeszcze podczas wizyty. Niezbędne jest uwzględnienie „data realizacji od …” - w tym przypadku 30 dni ważności będzie liczone właśnie od tej daty. We wszystkich innych przypadkach, dni ważności liczone są od daty wizyty. Zmiana terminu realizacji e-recepty jest możliwa jedynie w przypadku pacjentów chorujących na choroby przewlekłe.

Na każdej z e-recept znajdziesz wypisaną datę jej wystawienia oraz wpisany ostatni dzień, w którym możesz wykupić swoje leki. Jeśli udałeś się do lekarza lub specjalisty z zamiarem zakupu antybiotyku, Twoja recepta online pozostanie ważna przez 7 dni, co jest najkrótszym okresem ważności recepty. W przypadku preparatów immunologicznych ilość dni wynosi 120.

O czym nie należy zapomnieć — pacjenci kupujący leki po kilka opakowań w ciągu roku na jedną receptę, muszą zrobić zakup za każdym razem w tej samej aptece.

Co w przypadku recept ważnych przez 365 dni — kiedy można je otrzymać? Gdy chorujesz przewlekle i pewne leki przyjmujesz na stałe, przysługują Ci elektroniczne recepty o terminie ważności trwającym cały rok. Pamiętaj, że po otrzymaniu recepty online, pierwsze opakowanie leku musisz koniecznie wykupić do 30 dni po jej wystawieniu. Będąc w aptece, jednorazowo zostaną Ci wydane leki na maksymalnie 180 dni.
 

Umów się na wizytę do specjalisty i otrzymaj e-receptę na nowy lek

E-recepta/Nowy Lek

Wizyta od 89 zł

Umów się i otrzymaj e-receptę na kontynuację leczenia

E-recepta kontynuacja Express

Wizyta 59 zł

Recepta elektroniczna – zalety szybkiej i taniej e-recepty online

Stan zdrowia nie pozwala Ci na osobistą wizytę w gabinecie lekarskim? Zależy Ci na szybkim uzyskaniu recepty elektronicznej na stale przyjmowane leki lub antykoncepcję? Skorzystaj z usługi e-recepta online. W jaki sposób ułatwia ona proces pozyskania leków?

  • Wystawienie e-recepty umożliwia pozyskanie leków osobom niepełnosprawnym i o utrudnionym poruszaniu się. Nie mają oni potrzeby samodzielnego udawania się do gabinetu lekarskiego. Nasi pacjenci mogą szybko i bezproblemowo otrzymać receptę online, co umożliwia im zakup niezbędnych leków bez konieczności wychodzenia z domu.  
     
  • Szybka recepta online w 15 minut daje Ci możliwość szybszego wykupienia i niemalże natychmiastowego przyjęcia leków, co może przyspieszyć powrót do zdrowia.   
     
  • Jedną z głównych zalet e-recepty online jest jej łatwość i szybkość wystawienia oraz realizacji. Specjalista może wystawić e-receptę przez internet, co pozwala znacznie skrócić czas potrzebny na wystawienie recepty. Pacjent natomiast może realizować e-receptę w aptece bez konieczności drukowania czy przedkładania papierowego odpisu. Pacjent może otrzymać e-receptę bezpośrednio od specjalisty i przedstawi ją w aptece, korzystając z telefonu komórkowego lub  innego urządzenia elektronicznego.   
     
  • Tania e-recepta online ułatwia pracę lekarzom, specjalistom i aptekarzom. Lekarze  i specjaliści mogą wystawiać recepty szybciej i łatwiej, a aptekarze mogą szybciej i dokładniej sprawdzić receptę przed  wydaniem leku pacjentowi. Warto również wspomnieć, że jest bardziej ekologiczna niż tradycyjna recepta papierowa, ponieważ nie wymaga druku i nie generuje odpadów.  

Jak wystawiana jest e-recepta przez internet po konsultacji online?

W trakcie konsultacji online specjalista wprowadza dane pacjenta do systemu oraz określa leki, które mają zostać przepisane. Następnie system generuje unikalny numer e-recepty, który jest wysyłany do pacjenta drogą elektroniczną.
  
Pacjent, otrzymując e-receptę, może ją przedstawić farmaceucie w aptece, która jest zintegrowana z systemem obecnym w gabinecie lekarskim. Farmaceuta sprawdza dane pacjenta oraz leki przepisane przez lekarza i wydaje je. Do realizacji e-recepty niezbędny jest czterocyfrowy kod oraz numer PESEL.

Jak odebrać e-receptę?

Możliwe jest jej wykupienie przez pacjenta w dowolnej aptece w Polsce. W każdej z aptek obowiązują te same zasady odbioru e-recept, czyli podanie kodu odbioru, który pacjent otrzymuje od lekarza SMS-em i na maila, oraz numeru PESEL. Dodatkowo wszystkie apteki umożliwiają odbiór leku w terminie wskazanym przez lekarza lub specjalistę i wydadzą określoną ilość leków. 
  
Elektroniczna recepta ma takie samo zastosowanie jak tradycyjna recepta i jest ważna przez 30, 7, 120 lub 365 dni od daty wystawienia. Pacjent może ją wykorzystać tylko raz lub kilka razy, jeśli lekarz wydał na to zgodę, po czym zostanie ona automatycznie unieważniona. 
  
Wykupienie e-recepty jest łatwe i szybkie, a także pozwala na oszczędność czasu i papieru. Pacjenci mogą mieć dostęp do swoich recept w każdym momencie i nie muszą martwić się o ich zgubienie lub zniszczenie. Elektroniczna recepta jest też bezpieczniejsza, ponieważ uniemożliwia podrabianie i nielegalne wykorzystywanie recept. 
  
Otrzymasz powiadomienie o wystawieniu nowej recepty na swój smartfon. Nie musisz logować się na stronę internetową, wszystko odbędzie się automatycznie. Wszystkie zrealizowane e-recepty są widoczne na Internetowym Koncie Pacjenta, co ułatwia monitorowanie rodzaju przyjmowanych leków i pozwala na szybki dostęp do informacji na ich temat.

Umów Wizytę Express

Lekarz może wystawić e-receptę online na leki, jeśli uzna, że istnieją konkretne wskazania medyczne do ich stosowania przez pacjenta. Jeżeli jednak lekarz stwierdzi, że dany lek może negatywnie wpłynąć na zdrowie pacjenta lub ma wątpliwości co do zasadności jego przepisania,  może odmówić wystawienia recepty.

Opieka zdrowotna w MED24 spełnia standardy Naczelnej Izby Lekarskiej. Zdrowie i bezpieczeństwo pacjentów są dla nas priorytetem, dlatego każda prośba o o e-receptę online na leki psychotropowe, nasenne oraz silne leki przeciwbólowe jest rozpatrywana indywidualnie przez specjalistę. Nasz serwis nie działa jak standardowy receptomat, a opłacenie wybranej usługi telemedycznej nie gwarantuje otrzymania recepty online na wybrany lek. 

Warto pamiętać, że od 2 sierpnia 2023 roku obowiązują nowe przepisy dotyczące wystawiania recept na środki odurzające i psychotropowe. Zgodnie z nimi, lekarz przed przepisaniem takich leków ma obowiązek przeprowadzić badanie pacjenta oraz sprawdzić historię jego e-recept. 

W związku z tym, uzyskanie e-recepty online na leki psychotropowe, nasenne czy silne leki przeciwbólowe wymaga spełnienia określonych procedur i może wiązać się z koniecznością odbycia stacjonarnej  konsultacji lekarskiej.

Tak, ale pod warunkiem, że przedstawisz specjaliście zaświadczenie lekarskie o przyjmowaniu tego typu leków na stałe, które nie może być starsze niż 3 miesiące, oraz udostępnisz IKP do weryfikacji ilości przepisywanych leków.Jednak niezależnie od udostępnionej dokumentacji medycznej, specjalista realizujący usługę telemedyczną, ma prawo podjąć decyzję o odesłaniu Cię do innego specjalisty, na dodatkowe badania lub odmówić wystawienia recepty online, mając na uwadze Twoje zdrowie i bezpieczeństwo. Każda decyzja podejmowana jest indywidualnie, zgodnie z zasadami etyki lekarskiej i obowiązującymi przepisami.

Specjalista w MED24 może odmówić wystawienia recepty online na dany lek, jeśli:

  • Brak wskazań medycznych - jeśli uzna, że nie ma podstaw  zdrowotnych do przepisania danego leku lub ze względów zdrowotnych nie możesz stosować danego leku,
  • Wątpliwości co do stanu zdrowia pacjenta - jeśli lekarz  ma wątpliwości dotyczące zgłaszanych objawów lub podejrzewa, że są one wyolbrzymiane w celu uzyskania recepty  , Brak odpowiedniej dokumentacji - jeśli nie przedstawisz wymaganej aktualnej  dokumentacji medycznej i dostępu do IKP. 

Decyzja o wystawieniu e-recepty za każdym razem podejmowana jest indywidualnie. MED24 nie działa jak receptomat. Opłata za usługę telemedyczną nie jest jednoznaczna z uzyskaniem recepty online.

Internetowe Konto Pacjenta (IKP) – co to jest?

Internetowe Konto Pacjenta (IKP) to narzędzie, które umożliwia pacjentom łatwy dostęp do informacji o swoim zdrowiu i leczeniu. Dzięki Internetowemu Kontu Pacjenta możesz w jednym miejscu znaleźć szczegóły dotyczące swojego stanu zdrowia, wcześniejszych i bieżących wizyt u lekarza, a także zaplanowanych konsultacji lub zabiegów oraz wystawionych i zrealizowanych e-recept. Konto to jest bezpłatne i dostępne dla każdej osoby posiadającej PESEL. Wystarczy zalogować się w serwisie pacjent.gov.pl, aby korzystać ze wszystkich jego funkcji, takich jak podgląd wystawionych recept, wyników badań czy planowanie wizyt stacjonarnych, bez potrzeby osobistego udawania się do przychodni. Dostęp do Internetowego Konta Pacjenta ułatwia zarządzanie swoim zdrowiem, a informacje zawarte na profilu, są wymagane w celu weryfikacji ilości przyjmowanych leków.

Czy muszę mieć dostęp do swojego Internetowego Konta Pacjenta (IKP), aby dostać e‑receptę?

Internetowe Konto Pacjenta jest tworzone automatycznie dla każdej osoby, która posiada PESEL. Nie trzeba wkładać żadnego wysiłku w jego utworzenie. Aby uzyskać dostęp do IKP, wystarczy zalogować się na swoje konto w systemie pacjent.gov.pl za pomocą profilu zaufanego, aplikacji mObywatel lub konta bankowego.

Zalogowanie się na Internetowym Koncie Pacjenta jest konieczne do uzyskania recepty online na kontynuację leczenia  w MED24, ponieważ w czasie konsultacji online, osoba uprawniona do wystawienia e-recepty, upewnia się, co do tego, jakie leki i w jakich ilościach przyjmuje pacjent.

Warto wiedzieć, że Ministerstwo Zdrowia oferuje pacjentom łatwy i szybki sposób na sprawdzenie informacji o wszystkich procedurach medycznych, które były lub będą realizowane u danej osoby. Spis wystawionych e-recept na Internetowym Koncie Pacjenta może posłużyć do uzyskania e-recepty na kontynuację leczenia w MED24. Stanowi bowiem dowód na to, że pacjent przyjmuje dany lek od dłuższego czasu lub na stałe. 

Nie ma jednak potrzeby logować się na Internetowe Konto Pacjenta, jeśli pacjent może udowodnić przyjmowanie leku w inny sposób – np. na podstawie dokumentacji medycznej. Lekarz może wystawić receptę elektroniczną w oparciu o wykaz e-recept na Internetowym Koncie Pacjenta lub dokumentację medyczną. Każdorazowo sprawdza też, czy przepisanie leku jest bezpieczne i uzasadnione. Z receptą online pacjent może udać się do dowolnej apteki stacjonarnej, aby wykupić leki.

Czy pacjent ma wgląd do swojej historii e recept?

Tak, pacjent może sprawdzić historię recept online za pomocą Internetowego Konta Pacjenta. Wystarczy zalogować się na stronie pacjent.gov.pl i wybrać zakładkę „E-recepty”. Tego typu zakładki zawierają recepty online, które były realizowane po konsultacjach w gabinetach stacjonarnych oraz te, które zostały wystawione w trakcie konsultacji lekarskiej online. Dzięki temu pacjent ma łatwy dostęp do swoich recept w formie elektronicznej, co pozwala na wygodne przeglądanie i realizację recept w aptece bez potrzeby posiadania papierowego wydruku.

Jaki jest czas oczekiwania na wystawienie recepty online?

W MED24 można uzyskać e-receptę na nowy lek w 15 minut, po wcześniejszej konsultacji online. W trakcie teleporady specjalista ocenia, czy przepisanie leków jest uzasadnione. W przypadku, gdy pacjent chce zastosować lek, którego nie brał nigdy wcześniej, konsultacja lekarska pozwala na ocenę jego ogólnego stanu zdrowia i wykluczenie wszelkich przeciwwskazań medycznych co do zastosowania danego medykamentu. Takie postępowanie daje pewność – zarówno lekarzowi, jak i pacjentowi – że terapia została zaordynowana w prawidłowy sposób, z poszanowaniem zdrowia pacjenta i jego indywidualnych potrzeb w zakresie leczenia.

Jeżeli chodzi o uzyskanie e-recepty na kontynuację leczenia, która jest wystawiana przez specjalistów na podstawie dokumentacji medycznej przedstawionej przez pacjenta, to usługa dostępna jest codziennie, w godzinach od 8:00 do 22:00. 

E recepta online przez internet - najczęściej zadawane pytania 

Otrzymanie recepty elektronicznej nie jest gwarantowane. W trosce o zdrowie pacjentów, wyłączenie specjalista może podjąć decyzję o wystawieniu e-recepty. W MED24 dostępne są dwa rodzaje usług - e-recepta na nowy lek oraz e-recepta na kontynuację leczenia. W tym pierwszym przypadku koniecznie jest umówienie się na konsultację lekarską, w trakcie której lekarz zdecyduje, czy wystawienie recepty na nowy lek, jest w przypadku danego pacjenta uzasadnione

Uzyskanie recepty online na kontynuację leczenia przebiega w inny sposób - konsultacja lekarska nie jest wymagana, jednak pacjent musi udostępnić specjaliście swoją dokumentację medyczną, która potwierdza przyjmowanie danego leku na stałe. Honorowane jest zaświadczenie od lekarza specjalisty, nie starsze niż 12 miesięcy (i nie starsze niż 3 miesiące, jeśli pacjent przyjmuje leki z IV kategorii) oraz IKP. Specjalista - po weryfikacji dostarczonych dokumentów - decyduje o wystawieniu e-recepty.

Konsultant medyczny,  kierując się przede wszystkim bezpieczeństwem i zdrowiem pacjenta, ma prawo odmówić wystawienia e-recepty i zalecić wizytę stacjonarną, jeśli uzna to za konieczne. Opłata dotyczy przeprowadzonej usługi medycznej, a nie samej e-recepty, dlatego zwrot środków nie przysługuje.

Podczas e-wizyty to specjalista  decyduje o ilości i dawkowaniu leków na receptę zgodnie ze wskazaniami medycznymi danego pacjenta oraz obowiązującymi przepisami. W takiej sytuacji  zwrot środków nie przysługuje.

Niestety, nie ma możliwości wznowienia wizyty. Lekarz trzykrotnie próbuje skontaktować się z pacjentem. Jeśli próby te nie przyniosą rezultatu, konsultacja jest traktowana jako odbyta, a zwrot środków nie jest przewidziany. Zapraszamy do umówienia kolejnej wizyty za pośrednictwem naszej aplikacji - po jej rezerwacji i  uiszczeniu opłaty - lekarz ponownie skontaktuje się z Państwem.

Aby otrzymać receptę elektroniczną na nowy lek, należy umówić się na konsultację w Med24. W tym celu można skorzystać z konsultacji internistycznej (e-wizyta w 15 minut) lub specjalistycznej (e-wizyta planowa u lekarza wybranej specjalizacji). W trakcie konsultacji lekarz oceni stan zdrowia pacjenta i zadecyduje o konieczności wystawienia e-recepty.

 

Jeżeli pacjent chce otrzymać e-receptę na lek, który przyjmuje na stałe, powinien skorzystać z usługi e-recepta kontynuacja leczenia. Konieczne jest wówczas przedstawienie dokumentacji medycznej, jaką jest zaświadczenie o potrzebie stałego przyjmowania leku od lekarza specjalisty, nie starsze niż 12 miesięcy, a w przypadku leków IV kategorii nie starsze niż 3 miesiące (poprzednia recepta na lek nie jest dokumentacją medyczną). W tym celu wystarczy w systemie wybrać opcję „Wizyta e-recepta” oraz „Wyślij zdjęcie”. Podczas realizacji usługi specjalista może poprosić również o udostępnienie kodu do IKP, dzięki któremu będzie miał możliwość weryfikacji ilości wypisywanych leków, co jest niezbędne do stwierdzenia zasadności wystawienia recepty.

 

Specjalista może wystawić e-receptę od razu po pozytywnej weryfikacji przedstawionych dokumentów. Cały proces, od rejestracji wizyty do otrzymania e-recepty, zajmuje na platformie Med24 mniej więcej 15 minut (w przypadku usługi E-recepta Express). Recepta elektroniczna może być zrealizowana w dowolnej aptece przy użyciu kodu i numeru PESEL.

Wystawienie e-recepty zależy od oceny lekarza. Aby ją uzyskać, należy przedłożyć aktualną dokumentację medyczną – nie starszą niż 12 miesięcy, a w przypadku leków kategorii IV maksymalnie 3 miesiące. E-recepta nie stanowi pełnej dokumentacji medycznej, dlatego nie jest podstawą do wystawienia kolejnej recepty bez konsultacji.

W przypadku błędnie wystawionej e-recepty pacjent powinien skontaktować się z Biurem Obsługi Pacjenta Med24 pod numerem 22 118 95 26 lub e-mail: [email protected], w celu zgłoszenia tego błędu do lekarza i uzyskanie poprawionej wersji recepty online. Jeśli błąd dotyczy konkretnego leku, dawki lub innych informacji, lekarz ma obowiązek skorygowania błędnie wystawionej recepty lub wystawienia nowej. 

Usługi w Med24

Wizyta 10 min - 89 zł
Wizyta 10 min - 89 zł
Wizyta 10 min - 129 zł
Dzieci od 3 r.ż. Wizyta 10 min - 129 zł
Wizyta 10 min - 89 zł
Wizyta 10 min - 129 zł
Wizyta 10 min - 139 zł
Dzieci od 12 r. ż. Wizyta 10 min - 139 zł
Wizyta 20 min - 149 zł
Wizyta 30 min - 129 zł
Wizyta 10 min - 139 zł
Dzieci od 16 r.ż. Wizyta 10 min - 139 zł
Wizyta 10 min - 129 zł
Wizyta 10 min - 159 zł
Wizyta 20 min - 139 zł
Dzieci od 12 r.ż. Wizyta 20 min - 139 zł
Wizyta 10 min - 139 zł
Wizyta 10 min - 129 zł
Wizyta 10 min - 129 zł
Wizyta 10 min - 139 zł
Wizyta 10 min - 129 zł
Dzieci od 15 r.ż. Wizyta 10 min - 129 zł
Wizyta 10 min - 129 zł
Wizyta 10 min - 99 zł
Wizyta 30 min - 99 zł
Wizyta 30 min - 149 zł
Wizyta 10 min - 89 zł
Wizyta 10 min - 99 zł
Wizyta 10 min - 129 zł
Wizyta 10 min - 139 zł

Sprawdź jak wyleczyć
Sprawdź jak wyleczyć
Sprawdź jak wyleczyć
Sprawdź jak wyleczyć
Sprawdź jak wyleczyć
Sprawdź jak wyleczyć
Sprawdź jak wyleczyć
Sprawdź jak wyleczyć